MÖBLER / Bord / Klaffbord 10926509
nr 1092 6509
Klaffbord
längd: 130+ 2x45, djup: 80 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 februari 2017
kl 20:17:31
200 kr